Letní oblečení na podzim?

Oblíbily jste si v letních měsících vzdušné maxi šaty, overal s tenkými ramínky nebo lehoučké a barevné kimono? Je vám líto tyto super módní kousky na podzim odklízet do skříně, nebo šatníku? Nechcete se již tak brzy loučit s oblíbenými letními kousky? Můžeme vám poradit několik typů, jak si tyto kousky díky novým kombinacím užívat i začátkem podzimu. Je úplně zbytečné, abyste oblíbené letní kousky ihned odkládaly do skříní na další letní sezonu. Veliké množství letních a lehkých kusů je totiž možné díky chytrému vrstvení ponosit i během chladnějšího podzimního období.
styly oblečení

Maximum

Jsou lehké a vzdušné maxi šaty vaším favoritem v letních měsících? Potom se je pokuste o něco přetransformovat a noste je na podzim dál, a to i v rámci běžného denního oblékání. Například:
·         V kombinaci se stylovou a módní mikinou, ve spojení s pohodlnými teniskami.
·         Podobně je možné si obléci i dlouhou maxi sukni. Kontrast zatepleného vršku s lehkou látkou sukně je vždy efektní.

V síti a síťovině

Síťované oblečení je vždy in. Pokud jste podlehly tomuto trendu a ve skříni vám jen tak visí několik transparentních kousků, například šaty, nemusíte se s nimi koncem léta loučit. Jestliže je totiž nápaditě navrstvíte, ještě je na podzim rozhodně využijete. Síťovinu můžete kupříkladu přehodit přes jednoduchý top a džíny. A k tomu si v rámci perfektního celku klidně oblečte oblíbenou koženou bundu.

Zaměřeno na topy

Nachází-li se u vás šatníku krajkový top, tak si pod tuto transparentní látku oblékněte vhodné prádlo. K takovémuto stylovému vršku jsou potom efektní kalhoty a sukně, které jsou do pasu. A na závěr je k této variaci kousků ideální nějaké stylové sako, které je pak možné nechat jak úplně rozepnuté, polo rozepnuté, tak i celé zapnuté.
pohled do dálky

Košile plus overal

Overal, který má tenká ramínka, se dá skvěle zkombinovat například s klasickou košilí.