Trendy z devadesátek, které se vrací v roce 2018

Před skoro třiceti lety se móda ve světě řešila stejně markantně jako dnes. Ne vždy byla tehdejší móda úplně stylová (tedy pro nás momentálně, tehdy to bylo všechno dokonalé), ale když si teď prolistujete módní časopis z devadesátek, pomalu začnete narážet na docela povědomé věci. Ano, určitě jste to viděla v časopisu z minulého měsíce! Trendy z devadesátek mají teď svůj comeback. Pokud jste o tom ještě neslyšela, oprašte své krabice se starým oblečením a začněte se v tom prohrabovat, budete za módní ikonu!
muž v kožené bundě

Kožené bundy

            Kdo v devadesátkách nenosil koženou bundu, jako by nebyl. Sice je to docela nákladná investice, ale taková bunda při správné péči může vydržet i několik desítek let! A opravdu velkou výhodou je to, že taková bunda se hodí opravdu ke všemu! Když máte opravdu líný den a nechcete se vám hledat v šatníku, hrábněte po bílém tričku a kožené bundě!

„Boyfriend jeans“

            Tento trend byl v devadesátkách spíše v Americe, ale v tomto století se dostává i k nám! „Boyfriend jeans“ (přítelovy džíny) jsou trochu jiné kalhoty, než dívky běžně nosí. Jsou širší a hlavně pohodlnější. Jsou perfektní pro lenošení doma nebo na odpoledne prosezené v kavárně. Nikde neškrtí a nepotí se vám v nich zadek. Mohly tu být pořád, ale kvůli popovým hvězdám, jako třeba Britney Spears, vymizely ze scény.
džíny s knoflíky

Lenonky

            Kdo by nerad vzpomínal na kulaté brýle z dob hippies? Pokud se chcete naladit na éru devadesátek, ale i tak stále zůstat trochu v přítomnosti a nevyhazovat celý svůj šatník, tyto brýle jsou přímo pro vás!

Džínové bundy a sukně 

            Kdybych někdy udělal seznam povinné módní výbavy, byla by na něm džínová bunda hned pod džínovou sukní. Tyto dva trendy utekly pryč po devadesátých letech, ale znovu se vracejí a znovu vyvolávají šílenství. A proč je vůbec nemít? Jsou pohodlné a teď už i stylové. A jeden důležitý fakt: džínové sukně sednou opravdu každému. Je jedno, kolik má kilo nebo jak je stará. Každá žena vypadá v džínové sukni perfektně.