Business

Žádná bolest u zubaře.

Kvalitní ošetření vašich bolavých zubů? Skvělá cena a za to také ta nejlepší kvalita? Chcete se navíc přestat zubař bát? Tak ještě dnes zavítejte k nám! Málo kdo si dokáže představit chvíli kdy leží na lehátku u svého zubaře a nebojí se. Od malička jsme se báli a některým jedincům to prakticky zůstalo až do dospělosti. Raději si tak přehazují termíny na klasickou preventivní prohlídku. Proč si zbytečně přidělávat vrásky a marně si tak lámat hlavu nad tím, jak se z tohoto kolotoče nakonec vymanit? Je to zcela zbytečné a dostačující na to, abychom i my ukázali svému okolí, že tento strach se dá naprosto v klidu zvládnout.

doktor

Pravidelně chodíme na jiné prohlídky a třeba naprosto v klidu sedíme v ordinaci a nic se neděje. Jakmile však vstoupíme do ordinaci k zubaři a slyšíme ten nepříjemný vysoký tón vrtačky, která se nám blíží za chvíli k naší ústní dutině tak pomalu až omdléváme. Trápí vás dokonce zub moudrosti, který vám spíše překáží, protože jste se rozhodli, že si konečně necháte spravit vašeho křivé zuby, protože chcete konečně být se sebou spokojený a začít se tak usmívat od ucha k uchu? Bojíte se navíc, že tento zákrok nezvládneme, a proto se dál trápíme místo toho, abyste se už konečně rozhoupali k tomuto řešení?

zub

My vám s tím dokážeme poradit a pomoci. Jsme tu od toho, abychom našim pacientům pomáhali nejen v boji proti strachu, ale také od nepříjemné bolesti. Naši zubaři jsou ve svém oboru jedničky a naše ordinaci je vybavená moderními přístroji, pokud navíc budete chtít injekci proti bolesti, zajisté vám jí dáme. Není středověk, abychom tak mučili! Dnes je moderní doba kdy se vše dá zvládnout levou zadní. Pokud navíc víte o někom, kdo by naši pomoc ocenil a neví si rady kam zajít, tak ho odkažte k nám a my mu vše mile rádi vysvětlíme a poradíme. Jsme zubní chirurgie praha a nabízíme ty nejlepší možné služby jaké jste si kdy mohli přát. Ode dnešního dne budete navíc chodit k nám v klidu a v pohodě. Těšíme se na vaši návštěvu již dnes.

You may also like...