Business

Máte zvířátko?


Péče o domácí mazlíčky je podobná té o děti. Taky musíte neustále hlídat, aby neměli přístup například k nevhodným potravinám, chemikáliím nebo aby neutekli ven a nezranili se. Čtyřnohým kamarádům je potřeba uzpůsobit celou domácnost, abyste tak co nejsnadněji předešli nechtěným úrazům a nehodám. A i když se snažíte sebevíc, můžete se i tak dostat do situace, kdy budete potřebovat lékařskou pomoc.

Většina majitelů domácích mazlíčků má od jejich pořízení svého vlastního veterináře, ke kterému chodí s různými problémy – od preventivních prohlídek, přes očkování až po operace. Veterina Praha 10 Alta-vet je připravená pomoc vašim kamarádům s jakýmkoliv problémem. Máme moderně vybavenou ordinaci, kde najdete i rentgen, sono nebo přístroj na rozbor krve. Díky tomu nemusíte běhat po odborných vyšetřeních a hned na místě budete vědět, s čím má vaše kočka nebo pes problém, a co bude třeba vyřešit.

pes s nákrčníkem

Naše ceny jsou přívětivé, a to i na poměry hlavního města. Snažíme se, aby si veterinární péči mohl dovolit každý majitel domácího mazlíčka. Pokud potřebujete vědět předem cenu za nějaký úkon, prohlédněte si ceník na našem webu.

Věnujeme se i fretkám
Fretky jsou velmi vítanými společníky mnoha lidí, a proto se věnujeme i jim. Kromě klasické péče se zabýváme kastrací hlodavců, psů a koček. Pokud je potřeba vytrhat mléčné zuby, zastavte se u nás. Stejně tak pomůžeme diagnostikovat různá onemocnění a nastavit jejich léčbu. Kromě péče o zvířecí pacienty na vysoké úrovni nabízíme našim klientům ohleduplný přístup. S námi budou vaše zvířátka v bezpečí a poskytneme jim tu nejlepší možnou péči, ať už potřebují pomoct s čímkoliv.

nemocný pes

Další výhody naší ordinace
Můžete zaparkovat rovnou před ordinací. Přijímáme nejen hotovost ale i platební karty a objednávat se můžete kdykoliv online. Nezapomeňte ale, že o pořadí pacientů rozhoduje jejich aktuální stav.

You may also like...