Dům a byt

Proměna kuchyně

Někdy je zapotřebí udělat opravdové změny, které nám dodají novou energii a někdy dokonce zlepší chuť do života. Nemusíte se trápit tím, že máte staré spotřebiče, se kterými se pracuje už špatně, nebo tím, že máte málo prostoru a potřebovali byste ostrůvek, na který sice máte prostor, ale nejste schopni si jej sami vytvořit. Proto jsme tu my, my vám dokážeme vyprojektovat nádhernou místnost přesně podle vašich představ a potřeb, abyste se tam cítili skutečně skvěle a dobře se vám tam pracovalo.

Dáváme si záležet na tom, aby se vám kuchyňské prostředí skutečně líbilo, takže i to je důvod, proč vám nabízíme návrh zdarma. Jedině tak si totiž můžete udělat obrázek o naší práci, uvidíte, že máme cit pro detail a jsme schopni s vámi zkonzultovat opravdu všechno, od materiálu až po poslední květinku, která bude zdobit některou z poliček.

Veškeré materiály, které si vyberete, máme v opravdu velkém množství barev, takže ať budete chtít světlou či tmavou hnědou, bílou, béžovou, nebo klidně červenou kuchyni, není problém s realizací. Mnoho možností se objevuje také v povrchové úpravě, protože buď si vyberete matnou či lesklou formu, podle vlastního cítění. Pokud zvolíte vysoký lesk, určitě docílíte luxusního vzhledu celého interiéru, ale nezmizí ani vytoužená vzdušnost prostoru.

Vysoký lesk i krásné doplňky

Ať už to bude bílá kuchyně, nebo jakákoli jiná, určitě s ní budete spokojeni, protože bude udělaná na míru a rozvržena přesně tak, jak jste zvyklí vy. Můžete mít zabudovanou lednici, myčku, troubu, mikrovlnou troubu, ale i vysněný ostrůvek, kde budete mít dostatek prostoru pro práci. Můžeme vyprojektovat také bar, takže při vaření budete moci komunikovat s ostatními členy rodiny. Prostory lze také nejrůzněji nasvítit, což dodá krásný vzhled, ale také je to vhodné pro okamžiky, kdy v prostoru kuchyně nepracujete, ale jdete se třeba jen napít.

You may also like...