Nákupy

Svítidla beghelli vás nezklamou v žádné situaci

Potřebujete nasvítit halu? Velký výrobní areál? Zastřešené sportoviště? V tom případě si v první řadě zvolte toho pravého partnera, který vám s takovým světelným projektem pomůže. Zajistit osvětlení stovek metrů čtverečních plochy není taková legrace jako zakoupit stropní svítidla do soukromého bytu. Tím spíše, že v případě velkých veřejných i soukromých prostor musíte mimo jiné dbát také na bezpečnost tisíců lidí, kteří se zde mohou pohybovat.

schodišťové osvětlení

Navíc, některé světelné projekty potřebují opravdu specifická řešená – taková, kdy jednotlivá svítidla bude možné ovládat na dálku po jednom anebo po několika kusech zároveň tak, aby bylo vždy možné nasvětlit jen určitý díl prostoru. A co víc, mnohdy je třeba, aby bylo možné flexibilně měnit intenzitu takového osvětlení anebo jeho směr. A v žádných velkých prostorách není možné zapomenout ani na nouzové osvětlení.

žárovky

Náročných světelných projektů už se bát nemusíte

Tím pravým partnerem pro všechny taková složitá řešení jsou italská svítidla beghelli, na které se můžete plně spolehnout. A díky jejich zastoupení v České republice vám mohou nabídnout ještě daleko více než jen pouhý prodej koncových výrobků. Můžete si objednat návrh a uskutečnění světelného projektu na míru vašim potřebám. A vůbec nevadí, pokud se v takové oblasti příliš nevyznáte. Na skutečné odborníky se můžete spolehnout a jejich dlouhá praxe a bohaté zkušenosti v oboru jsou zárukou, že výsledek bude dokonalý. Nejen po vizuální stránce a z hlediska zajištění dostatečného osvětlení, jeho parametry je možné průběžně měnit podle potřeby, ale také díky tomu, že výsledný projekt bude respektovat i ta nejpřísnější kritéria. Samozřejmostí je i vysoká energetická úspora, možnost dálkového ovládání, průběžného stmívání, a další možnosti, které plně vyjdou vstříc vašim požadavkům. Svítidla beghelli vám nabízejí řešení na míru!

You may also like...