Nákupy

Párty na trampolínách je to pravé

Párty je pro každé dítě velkou událostí, o kterou se rozhodně nechce nechat připravit. Pokud i vy máte doma malého uličníka, který bude brzy o rok starší, neváhejte mu splnit sen o dokonalé narozeninové oslavě pro děti Praha jumppark.cz a vezměte ho na trampolíny, které se jen tak nevidí.
Na tyto atrakce totiž natrefíte pouze v trampolínovém parku a vaše dítě a jeho kamarádi si jich doslova zamilují.narozeninové balónky.jpg

1Skákání – báječný program na narozeninovou párty

Uspořádat tak důležitou událost, jakou je narozeninová oslava, není vůbec snadné. Z pohledu rodiče je nutné nezapomenout na to, že výběr místa by se měl situovat na takové, které děti budou zbožňovat už od samotného vstupu do něho.
Tuto akci přitom nemusíte organizovat pouze venku, protože nikdy nevíte, jaké vám vyjde počasí a rovněž je dobré myslet i na to, že děti touží především po zábavě, se kterou nepřichází denně do styku. Místo klasického hřiště nebo tolik navštěvovaného zábavního centra, vyzkoušejte uspořádat tento velký den na trampolínách všeho druhu.

2Neodoláte žádné atrakci

Velkou výhodou trampolínového parku je to, že se všech atrakcí můžou zúčastnit i dospělí a užít si tak nehasnoucí zábavu a dovádění společně s ratolestmi tak, aby na důležitý den jejich dítěte nikdy nezapomněli. Skákací prvky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie dětí a dospělých, takže se vaše účast na párty může věkově lišit a užít si den plný zábavy můžou všichni, kteří to s vámi přijdou oslavit.krásný dort.jpg
Čeká na vás možnost zaskákat si na trampolínách ve 3D, vyzkoušet si mnoho her, nových kousků a skoků, při kterých vám může asistovat i zkušený trenér. Ten vám ochotně pomůže i s veškerým uspořádáním vaší oslavy a dohlédne na děti v době, kdy si budete chtít odpočinout u dobré kávy nebo čaje.
Pro děti je připravena i zóna, kde se můžou občerstvit, napít sladkého pití nebo si otevřít dětské šampaňské.A co je nejlepší, vzít si s sebou můžete i vlastní narozeninový dort, který si společně na tomto zážitkovém místě vychutnáte.

You may also like...