Nákupy

Dárek ke 40

Rok se s rokem sešel a opět se budou slavit narozeniny? Je jedno, jestli je to rodinný příslušník nebo prostě jen váš známý či kamarád. Pokud se rozhodl s vámi svoje narozeniny oslavit, tak vás má prostě rád. No a teď co k narozeninám, že? Už takhle si s tím člověk vždy láme hlavu, jaký originální dárek věnovat, tak aby bylo vidět a že je to osobitý dárek přímo pro něj nebo jí. No a ještě ke všemu, když to jsou kulatiny a rovnou 40? Co teď s tím, co vymyslet? Přeci neponesete láhev vína, jako všichni ostatní.

Narozeninový dort

Na internetu samozřejmě najdete mnoho inspirací, jaký dárek věnovat. Najdete tam mnoho typů, obrázků, přání, věnování atd. Ale už jste někdy zkusili věnovat někomu tričko s nějakým originálním nápisem, obrázkem nebo fotografií? Ne? Tak výborně, to jste tady totiž správně. Je tedy pravdou, že obdarovaný by měl mít trochu smysl pro humor. Návrhy triček jsou k dispozici takové, které neurazí ani muže, ani ženu. Trička od Tričkovy si totiž zakládají na kreativitě.
Můžete vybírat mezi velikosti, barvami a typem trička. Na výběr máte i několik typů s textem, jako například:

  1. Ploché břicho už za rok! – tento typ trika je bez obrázku,
  2. To není šedina – to je PLATINA! – tento typ trika je bez obrázku,
  3. Narozená legendy! – tento typ trika má uprostřed obrázek a v něm je rok narození.

Oslava narozenin

Pokud byste ovšem chtěli nějaký zcela originální nápis na tričko, které chcete někomu věnovat třeba právě ke 40tým narozeninám, nebojte se nám zaslat váš návrh a my vám uděláme vizualizaci, jak by mohlo tričko ve finální podobě vypadat a vy se potom rozhodnete, zda si ho pro oslavence zakoupíte.
Všechna trička jsou vyrobena z 100% bavlny, tisk na trička je proveden metodou sítotisku. Trička se četností nošení nesrazí a ani neroztáhnou, jsou velice pohodlně a vtipné bez ohledu na to, jakou zvolíte velikost.

You may also like...