Nákupy

Proč pít bílý čaj?

Věděli jste, že pití čaje má pozitivní vliv na lidský organismus, a že nejde jen o nápoj, který zažene žízeň? Různé druhy čajů mají různé účinky. Zelený čaj podporuje imunitu a obsahuje celou řadu antioxidantů, stejně jako bílý čaj. Chcete vědět, jaké má bílý čaj účinky?

– Obsahuje antioxindaty
– Pomáhá udržovat imunitu v dobrém stavu
– Má méně teinu, takže jej mohou pít i lidé, kteří nemohou moc této látky

hrnek čaje

Bílý čaj je velmi chutný, ale nemá tak výraznou chuť jako například zelený nebo černý čaj. Tento čaj patří mezi ty nejdražší, protože je vzácnější. U nás ho koupíte buď v jeho čisté podobě a nebo ve směsi s jinými čaji či květinami nebo ovocem. Specializujeme se na dovoz a prodej čajů z nejlepších světových plantáží, kde se čaj pěstuje. Ochutnat můžete i čaje, které jste nikdy nepili. Mezi nejzajímavější čaje patří například motýlí neboli modrý čaj.

Ochutnejte všechny
Chcete se stát odborníkem na čaj? Pak zkuste ochutnat co nejvíce druhů čajů. Dejte si pozor i na to, jak čaj připravujete. Je jasné, že většina lidí si kupuje levné sáčkové čaje a pak je bezmyšlenkovitě zalijí vařící vodou. U skutečně kvalitních sypaných čajů je potřeba dávat pozor na jeho přípravu. Každý čaj má jinou teplotu zalití, protože překročením této teploty by mohlo dojít ze zničení účinných látek a čaj by tak pozbyl smysl.

nalévání čaje

Pití čaje je v mnoha zemích světa rituálem, který spojuje celé rodiny. Připravte si šálek čaje tak jak se má, a užijte si šálek lahodného nápoje, který vám může pomoct i se spoustou zdravotních problémů. Bílý čaj patří mezi nejlepší čaje na světě a u nás ho koupíte za dobrou cenu. Kromě čajů u nás najdete mnoho druhů skvělých káv, které jsou čerstvě pražené a vhodné k přípravě vašich oblíbených kávových nápojů. A pokud rádi vaříte, můžete svoje pokrmy okořenit kořením ze světových trhů – chuť je úplně jiná.

You may also like...