Peníze

Hypotéka, u které nejsou podstatné příjmy

Mít hromadu peněz a nemuset řešit, kde na cokoliv vzít, tak to je asi představa každého, kdo zrovna miliony na svém účtu neoplývá. Pokud však takové peníze potřebujete a chcete si za ně pořídit nejen vlastní byt či dům, tak právě od toho jsou různé úvěry, půjčky a hypotéky, které poskytují bankovní i nebankovní společnosti.

Vše začíná cestou do některé z finančních společností a s vypsáním žádosti. K té žádosti však spousta společností vyžaduje nejen samotnou žádost, ale také doložení příjmů či zcela čistý registr dlužníků jako je bankovní, nebankovní a Solus.

Mnoho klientů však tyto podmínky nesplňuje a tak se sen o vysoké částce na účtu velice rychle rozplyne. Naštěstí ne každá společnost vyžaduje hromadu podkladů k tomu, abyste hypotéku či jiný úvěr získali. Taková je například americká hypotéka bez dokládání příjmů.

investiční doba

Tento typ hypotéky nejen, že nepotřebuje prokazovat účel využití peněz, ale ani vaše příjmy.Tím pádem mají šanci získat peníze všichni, kteří nedisponují vysokým platem, nemůžou svoje příjmy doložit z jakéhokoliv důvodu nebo ani nechtějí, protože si chtějí zachovat soukromí a diskrétnost.

Následně stačí mít k dispozici možnost ručení nemovitostí a to buď vlastní, nebo třetí osoby, která s tímto souhlasí, pár fotografií této nemovitosti dle požadavků společnosti a odeslat žádost online. Obvykle již do 24 hodin víte, jestli vám hypotéka bude či nebude schválena.

Pokud se ptáte, kolik si můžete nejvíce půjčit, tak americká hypotéka bez dokládání příjmů poskytuje peníze do výše 70% z tržní ceny nemovitosti. To bývá ten nejčastěji možná částka, ale při splnění určitých podmínek to může být i více.

rotace peněz

Doba splatnosti je i v těchto případech maximálně na 30 let a to i s možností, že byste chtěli peníze splatit předčasně a bez sankcí.

Díky této možnosti můžete peníze využít, na co jen budete chtít a to od bydlení přes dovolenou až po nákupy či zbavení se dluhů a exekucí.

You may also like...