Business

Jet po vlastní ose a řídit se svými plány se vyplatí

Navštivte Chorvatsko autobusem a zažijete ten obrovský rozdíl ve svobodě cestování jaký s cestovní kanceláří nikdy nepoznáte. Budete mít každý den jen sami pro sebe a pro své plány, a pokud se je náhodou rozhodnete z hodiny na hodinu změnit, nic se nestane. Vždyť dovolenou si bereme proto, abychom si dokonale odpočinuli a nikoli proto, abychom plnili předem daný scénář jako na školním výletě.

zájezdní autobus

Problém je často v tom, že mnoho lidí se bojí naplánovat si svou dovolenou sami, protože mají strach, že si nedokáží zajistit vhodnou a bezproblémovou dopravu, bojí se, že na místě neseženou ubytování za rozumnou cenu anebo že se s místními nedokážou domluvit. Ovšem to všechno padá, pokud si zvolíte zemi, kde se nejen snadno domluvíte a ubytujete, ale kde se také snadno dopravíte, a to i po vlastní ose. A přesně takové je Chorvatsko. http://www.kompas.cz/chorvatsko

jachta

Na pobřeží Středozemního moře se bez problémů přepravíte jak vlastním automobilem, tak pravidelným linkovým autobusem. Ovšem dobře zvažte, po jakém typu dovolené skutečně toužíte. Pokud totiž pojedete vlastním autem, tak to má jednu velkou výhodu, kterou je to, že budete moci zastavit, kdekoli budete chtít. Nicméně má to zároveň i mnoho nevýhod. Zatímco při dopravě autobusem se o vaše pohodlí, a především o vaše bezpečí postarají jiní, tak v automobilu jste svým pánem, ale jste také zodpovědní za bezproblémový průběh cesty. Takže počítejte s tím, že vás během dlouhé trasy bude zmáhat únava, což může znamenat karambol na dálnici anebo kdekoli jinde. A stačí malý mikrospánek a katastrofa je na světě. Něco takového se ovšem zkušeným profesionálním řidičům, kteří se v průběhu cesty střídají a výborně ji znají, nemůže stát.

Ale ať už se rozhodnete jakkoli, tak si to na místě jistě náramně užijete. Ubytování seženete velice rychle, neboť nabídka je bohatá, a poté už se můžete dále soustředit pouze na koupání a na poznávání místních kulturních a přírodních krás.

You may also like...