Nákupy

Překrásné zábradlí

Pokud se už nějakou dobu díváte po zábradlích a chtěli byste vyměnit stávající doma, tak neváhejte a běžte do toho. Zábradlí totiž neslouží pouze jako podpora při chůzi nahoru a dolů, ale také je to doplněk interiéru, který ladí celou místnost. Samozřejmostí je, že základem zábradlí je bezpečnost a možnost úniku v případě požáru, ovšem má i estetickou vlastnost. Pokud budete vybírat zábradlí do interiéru, tak zvolte kované, dřevěné, ocelové, nebo celoskleněné zábradlí. Tyto druhy jsou nejvíce v kurzu a rozhodně se Vám budou v interiéru vyjímat.

Schodiště

Interiérové zábradlí patří mezi důležité prvky Vašeho domu. Hned při vstupu do místnosti si ho totiž všimnou všichni hosti, a proto tvoří podstatnou část designu. Jeho výběr proto neuspěchejte, ale pořádně si ho promyslete.

Jedním z největších trendů je zaručeně celoskleněné zábradlí, díky modernímu designu se hodí skoro do všech moderních domů a dokonale splyne s ostatním nábytkem. Velmi často ho můžeme vidět v obchodních domech, či v kancelářích. Velkou výhodou je také kombinování skla a dřeva. Díky této kombinaci Vám vznikne doslova skvost, na který se jen tak nevynadíváte.

Kované zábradlí je vesměs decentní práce, která je vždy originální a jen těžko, se setkáte se stejným schodištěm. Můžete si zde určit také provedení a to kovaná výplň, kované šprušle, či kombinované. Samozřejmostí je také povrchová úprava, ta může být udělána kovářskou barvou, kovářskou barvou s platinou, nebo komaxit.

Schodiště (3)

Dřevěné zábradlí patří ke staré klasice, která nikdy neomrzí. Jejich vzhled dokonale zapadne ke starému nábytku a dobře doplní interiér. Velkou výhodou je výběr šprušlí a také velký výběr nátěrů, či laků.

Pokud tedy sháníte zábradlí, které je nejen pěkné, ale také funkční, tak si vyberte tuto firmu. Zaručeně se Vám bude líbit a určitě si vyberete takové, které Vám dokonale zapadne do interiéru.

You may also like...