Elektro

Proč si zamilovat smoothie maker

V dnešní době není vždy prostor dostat do sebe zdravou dávku zeleniny a ovoce. Máme nabitý denní program, a ne vždy se nám chce připravovat něco zdravého. Kdybychom se měli držet doporučených dávek jednotlivých zdravých kousků jídla po celý den, pravděpodobně bychom museli narušit svůj harmonogram a svačinové pauzy v práci si nahradit později. Což samozřejmě nezní nijak lákavě. Ale co kdybyste si mohli dopřát dávku vitamínů a svěžesti během práce jednoduše a bez přerušení?
 melounovojahodový nápoj
Lahodné a krémové
Celá obsluha a údržba smoothie makeru je velmi jednoduchá a rychlá. Spotřebič se skládá ze stojaté baterie s běžným příkonem 350 W. V dolní časti baterie se nachází zapínání a nahoře otvor pro upevnění lahve v mixéru. Dále z šroubovací hlavice s mixovacími noži vyrobenými nejčastěji z oceli. A samozřejmě také obvykle dvě plastové lahve o velikosti 0,5 a 1 litr (v závislosti na cenně a značce můžete dostat na výběr i flašky o objem 0,3l). Všechny lahve jsou opatřeny těsnícím víkem, které umožňuje jejich přenos. Některé z nich jsou vybaveny i praktickým poutkem pro snadné držení.
tác s nápoji a ovocem
Kolik času vám obvykle zabere příprava zdravé svačiny? S tímto mixérem, který vám mimo jiné ušetří i čas za umívání mixovací nádoby a lahve zvlášť, protože ve smoothie makeru si všechny ingredience mixujete přímo v lahvi, ve které si nápoj odnesete. Na celkovou přípravu vám stačí 15 minut i s tím, že po sobě stihnete umýt nádobí, které jste použili. Na prkýnku nakrájíte různé druhy ovoce nebo zeleniny, podle množství, které chcete připravit. Vše dáte do lahve, zalijete vodou do výšky vymezené čárou. Poté na hrdlo našroubujete plné víko s ostrými noži, překlopíte lahev dnem vzhůru a nasadíte na vršek baterie. Dále už jen podržíte tlačítko 1-2 minuty podle potřeby.
A lahodné smoothie je na světě, tak dobrou chuť přeji!

You may also like...