Nákupy

Reklamní propiska s potiskem se uplatní i v digitalizovaném světě

https://is.muni.cz/napoveda/ucitel/rozpisy 8pt“>Vypíšete-li anketu, který předmět v domácnosti patří k nejpoužívanějším, možná se dozvíte zajímavá fakta. Někteří lidé budou uvádět zcela spontánně toaletní papír, jiní vyjmenují hrnky, příbory, kartáčky na zuby nebo spodní prádlo, a pozadu nezůstanou ani propisovací či obyčejné tužky. Kdo se domnívá, že o reklamní propisky Promo dárky dnes nebude zájem, protože si (skoro) všechno můžeme naťukat na displej mobilního telefonu, tak se mýlí. Propisky patří neustále i v dnešní digitalizované době k potřebným věcem a my vám zde naznačíme, proč vsadit na propisku s vlastním potiskem:

psaní s propiskou

Na mobil se raději nespoléhejte – čím více elektroniky, tím také větší pravděpodobnost, že se pokazí, a zrovna ve chvíli, kdy ji nutně potřebujete. Představte si, že vám právě kamarád nadiktoval telefonní kontakt na nějaký důležitý subjekt a telefon vám klekne. Pamatovat si šestimístné číslo celý den, než dojdete někam, kde vám laskavě někdo půjčí propisku, abyste si číslo poznamenali na papír? Není jednodušší mít propisku a poznámkový blok u sebe?

propiska a mikrotužka

Potisk na propisce osloví kde koho – nápisů a potisků je kolem nás až moc, všude se to hemží nějakou reklamou, kterou nestačíme pomalu ani zaznamenávat a využívat. Ale pokud se vám podaří promyslet potisk originální, který osloví vaše blízké, můžete jim propisku věnovat jako součást dalších narozeninových nebo vánočních dárků. Na propisce může být např. jméno partnerky, datum seznámení či svatby, název a datum nějaké pro vás důležité životní události, jména domácích mazlíčků, jména dětí, rodičů, prarodičů, některých spolužáků či kolegů z práce, firemní loga, zajímavé přírodní lokality pro dovolenkové pobyty a jistě sami dokážete objevit témata, která dotyčnou osobu oslovují. Propiska je sice maličkost, drobnost, ale může oslovit mnohem víc, než jiné dražší a větší dárky.

You may also like...