Business

Zpomalte stárnutí

Se stárnutím jsou spojeny nejen zdravotní potíže, jako jsou například problémy s klouby, ale i se vzhledem. Nikomu nezůstane vypnutá zářivá pleť, každý nakonec bude mít vrásky. Jde o to jak budou hluboké a kolik jich bude. Zejména ženy by chtěly vypadat mladší než doopravdy jsou. Lze toho docílit, ale je potřeba pro to něco udělat.

tablety kolagenu

V prvé řadě je potřeba si klást otázku, zda se o svoji tělo staráte dobře a nic mu nechybí. Jen skutečně malé procento populace má natolik pestrý jídelníček, že nemusí brát téměř žádné vitamíny a minerály. Některé vitamíny a další látky si navíc neumíme sami vyrobit a tak je stejně musíme brát prostřednictvím doplňků stravy. Kolagen si vyrobit naše těla umí, ale o tuto schopnost přichází zhruba okolo třicátého roku. Proto je důležité při doplňování prvků nezapomínat na kolagen.

K čemu nám je?
Kolagen je zodpovědný za to, v jakém stavu jsou naše klouby. Je obsažený v chrupavkách, takže pokud začne kvůli jeho nedostatku chrupavka degradovat, kloubní hlavice začne třít o jamku, a výsledkem je velká bolestivost při pohybu a jeho zmenožnění. Následuje často výměna kloubu. Dále díky němu máme plnou pokožku, vlasy i nehty a vypadáme celkově zdravě a dobře. Jenže jen málokdo kolagen doopravdy užívá.

želé kolagen

Nejlepší kolagen je mořský kolagen, který se vyrábí z mořských ryb. Je velmi snadno vstřebatelný a prodává se ve formě prášku, který se spíchává s vodou. Kolagen bychom měli užívat už od zhruba třicátého roku, aby jeho užívání mělo skutečně efekt. Když ho začnete brát v 60, nemůžete čekat zázraky. Čím déle jej budete brát, tím lépe pro vás. Vyberte si takový kolagen, který má skutečně prokazatelné účinky na organismus. Jedním z nich je Orca collagen, který navíc nabízí skvělou možnost jak jej mít doma neustále dostatek – stačí se stát členem VIP klubu, a každý měsíc budete mít svůj kolagen doma za výhodnější cenu.

You may also like...