Zábava

Veselá nálada

Vždycky jsem byla velice zábavný člověk, protože mám takovou milou povahu, která je veselá a vždycky moc ráda se seznamují s novými lidmi. A opravdu jsem hodně přátelská a myslím si, že zábava by měla být opravdu v každé rodině. Například ale moje sestřenice, která žije se svou rodinou ve vedlejší vesnici, tak oni doma vůbec žádnou zábavu neprovozují a jsou takoví stále smutní nebo se jenom doma s manželem hádají. Ale proč? No, třeba je to taky baví. Někdo má takovou zábavu, že potřebují akci a adrenalin v životě. A když jsem se jich ptala, proč jsou pořád tak zarputilí, a tak negativní, tak pak mi moje sestřenice řekla, že se doma s manželem a dětmi pořád jenom hádají.

Nuda nesmí nikdy být.

A abych pravdu řekla, tak mě to opravdu hodně mrzelo, protože u nás v rodině všechno bylo dokonalé, u nás hádky byly spíše jenom výjimečné a úplně minimální. My jsme se vůbec nehádali a spíše všechno pro nás bylo perfektní a vždycky jsme ze všeho měli radost. Jenomže potom se to všechno otočilo, když moje sestřenice přijela k nám a jenom tam nadávala. A tohle že má být zábava? Protože sestřenice mi řekla, že přijede k nám s jejím manželem, že budeme hrát karty jako každý měsíc. Jenomže tehdy onemocněla moje kamarádka, takže jsem neměla čas, protože mi taky nebylo dobře.

Zábava a veselí musí být.

Nakonec to dopadlo tak, že moje sestřenice se se svým manželem u nás doma jenom hádali a nám to přišlo opravdu hrozné. Nebylo to vůbec příjemné a naše děti na to nebyly vůbec zvyklé. Místo zábavy tam u nás doma jsme měli jenom samou hádku. Vůbec jsem nechápala, z toho mělo znamenat, takže jsem byl opravdu hodně naštvaná na svou sestřenici a taky jsem jí to potom řekla. Ona řekla, že jí to mrzí, ale že si nemůže pomoct. Takže od té doby, když ke mně má přijít moje sestřenice, tak už očekávám asi nějakou nepříjemnou hádku. Takže jsme si řekla, že by bylo vážně nejlepší, kdyby asi její manžel nám nejezdil, protože to pak není vůbec příjemná návštěva.  A tohle že měla být zábava. Ale když to tak vezmu na druhou stranu, tak každý člověk má rád jinou a různou zábavu.

You may also like...